BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Slutty Halloween

Žodis „slutty” anglų kalboje reiškia „ištvirkęs”, „nepadorus” Kadangi šie žodžiai dažniausiai apibūdina moteriškos lyties atstoves, teisingiau būtų naudoti „ištvirkusi”, „nepadori”. Kaip jau tikriausiai supratote, šis įrašas tikrai ne apie puritoniškas vertybes. Bet apie viską iš pradžių. Halloween yra spalio 31 dieną anglosaksiškose šalyse švenčiama šventė, kurios metu žmonės prisiperka moliūgų, krečia visokias išdaigas, pasakoja siaubo istorijas, ir svarbiausia, pasidaro kaukes bei organizuoja vakarėlius. Pastariesiems mes, be abejo, skirsime daugiau dėmesio.

Halloween‘as šį savaitgalį buvo švenčiamas 3-4 dienas. Susidarė įspūdis, kad visi kaip sulindo į kaukes ketvirtadienio vakare, tai iki pirmadienio neišlys. Pasidabinę / išsipaišę buvo net parduotuvių kasininkės ir klubų apsaugios darbuotojaii.

Šeštadienį ir aš turėjau garbės sudalyvauti halloween‘o vakarėlyje. Bet prieš tai reikėjo susirasti kostiumą. Buvo du variantai: pigiai kažką pasidaryti arba nusipirkti „gatavą”. Kadangi dieną turėjau daug reikalų liko antrasis variantas. Amerikoje, jei nori kažką nusipirkti, problemų paprastai nebūna. Prie kiekvieno prekybos centro prieš Halloween‘ą atsidaro speciali parduotuvė, kuri iškart po jo uždaroma. Panašiai kaip Lietuvoje prieš Kalėdas išdygsta bambioškių pardavėjai arba margučių dažų skyreliai priš Velykas. Aišku, Halloween‘o parduotuvės čia užima kokius 150 kv. m. Pasirinkimas didžiulis. Vaikinai gali būti betmenais, drakulom, G.W. Bush‘ais ir panašiom nesamonėm. Šių eilučių autorius išsirinko elegantišką klouno kostiumą (nuotraukas galite rasti facebook‘e). Norėjau bent kartą užsidėti tikrą klouno nosį.

Įdomiausias parduotuvės skyrius yra kostiumai merginoms. Jų buvo berods 97 skirtingi modeliai (buvo sunumeruoti). Pavyzdžiui, ištvirkusi bitė, ištvirkusi mokytoja, ištvirkusi medicinos seselė, ištvirkusi kambarinė, policininkė ir taip toliau ir panašiai. Iš 97, tik 2-3 kostiumai buvo bent kažkiek kažką dengiantys. Be abejo, jie skirti storulėms. Nors dauguma jų, be problemų sulindo į korsetukus. Čia keletas pavyzdžių iš mano minėtos parduotuvės (http://www.spirithalloween.com/womens-costumes/page2/). Žodžiu, merginos tiesiog turėjo sugalvoti kaip ištvirkusios (čia apie kostiumo temą, ne apie ištvirkimo laipsnį) jos jaučiasi šiais metais, susimokėti 50 dolerių ir traukti į vakarėlį. Vakare miestelis atrodė maždaug taip: visokie betmenai, klounai ir kitokie mitiniai herojai ir burys neapsirengusių mergaičių. Negaliu apsakyti, kokių „įdomių” egzempliorių teko matyti. Jei sijonų ilgį galima būtų išreikšti matematiškai, kur vienetas reiškia minimalų trumpo sijono ilgį, o 0.8 jau galima naudoti terminą „diržas”, tai čia teko matyti 0.5, 0.3 ar net -1. Blogiausia tai, kad jei šią situaciją įvertini iš mokslinės perspektyvos, supranti, kad šis slutty reiškinys turi ribotas galimybes tolesniam vystymuisi. Bent jau mano fantazija daugiau nekabina. Bet tikiu, kad Lady Gaga ką nors sugalvos.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (6) | “Slutty Halloween”

 1.   Kestas rašo:

  Teaserį paleidai, o kur slutty tęsinys?

  Kiek matei žmonių, apsirengusių kaip spermatozoidai, arba porelių, apsirengusių kaip penis ir vagina? Nes iš pažįstamų JAV ir Kanadoj pasakojimų/nuotraukų turiu tokią iškreiptą nuomonę, kad tokių veikėjų atsiranda kiekvienais metais.

 2.   geranaujiena rašo:

  Atsidariau tą nuorodą ir žiūriu: visai padoriai apsirengusi Wonder Woman. O tada skaitau - “plus size” :D

 3.   Burokas rašo:

  Nu nu ir kas buvo toliau? :)))

 4.   justinasm rašo:

  http://graphjam.files.wordpress.com/2010/10/lesson786.jpeg?w=500&h=384

  čia maždaug kodėl tas persirengimas toks populiarus :-)

 5.   modestas rašo:

  Užknisantis visų blogų įrašų dalykas, kad yra apibūdinama kaip amerikoje būna, bet niekad neparašoma kaip konkrečiu atvėju buvo!

 6.   Andrius rašo:

  Vienu žodžiu, ne veltui tokie filmukai yra kuriami: http://www.collegehumor.com/video:1715915 ;)

Rašyk komentarą