BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Undergrad‘as (tariasi „andergredas”)

20-21 metų padaras gyvenantis amerikos studentų miesteliuose. Vardas kilęs iš žodžio “undergraduate”, reiškiančio bakalauro studentą. Minta visokiu šlamstu, nes neturi litų. Nėra savęs atradęs, todėl daug laiko praleidžia su kitais undergrad‘ais gadindamas visiems nervus.

Pagrindiniai užsiėmimai: kompiuteriniai žaidimai (70% laiko, žaidžiami net poravimosi metu (per tūsus)), nesąmonių kalbėjimas (20% laiko, ypač būdingas moteriškos lyties atstovėms. Įdomus faktas, kad jos keikiasi ne blogiau už prarabą). Poravimasis (tūsų pavidalu) sudaro likusią laiko dalį.

Undergrad‘ų ypač reikia saugotis rugsėjo pradžioje, kai jie suvažiuoja į studentų miestelius ir sumąsto nusipirkti dviratį. Viskas būtų gerai, jei undergrad‘as tą dviratį pasikabintų ant sienos, tačiau jis, matydamas kitus undergrad‘us (ir norėdamas būti kietas) bando važiuoti. Problemos esmė ta, kad 45% undergrad‘ų su dviračiu kaip transporto priemone pirmą kartą susipažįsta būtent studentų miestelyje. Dabar įsivaizduokite 30475 undergrad‘us (tiek jų yra Davis‘e) ryte važiuojančius į paskaitas.

Nesėkmingai susiklosčiusio gyvenimo dėka, šių eilučių autorius turi nuolatinę galimybę antropologiškai analizuoti 4 tokius undergrad‘us ir jų draugus. Tai va, šitie vaikai jau pradeda mane nervinti. Jie kiekvieną laisvą vakarą mūsų bute daro tūsus (keli iš jų beviltiškai bando susiporuoti, nors puikiai supranta, kad šikšsnosparnis su vovere turi daugiau šansų susimesti krūvon nei jie susirasti antrą pusę). Kodėl daryti tūsus būtent pas mus? Įtariu, kad jų kitur nekviečia, o į miestą eiti negali, nes ne visi turi 21 metus ir negalės gerti alkoholio. Man vienas jų draugas ukrainietis iškart rusiškai pasakė, kad bus bėdos, nes „anye ochen gromkije”. Poravimosi metu jie arba beer-pong‘ą* žaidžia, arba kompiuterinius žaidimus. Nesuprantu, kaip jų neužknisa. Paprastai visi klykia (ypač viena tokia mužikiška merga). Tuomet bute gyvenantis šuo pradeda loti. Tuomet jie dar labiau klykia. Smagu.

Šiandien vienas toks herojus undergrad’as pusė buto apvėmė. O jo draugeliai apmyžo pusė kvartalo, nes vėmalius buvo tualetą užėmęs. Dabar antra valanda nakties. Norėtųsi išsivalyti dantis ir miegučio bet dėl susiklosčiusos situacijos dar šiek tiek ramiai pabūsiu savo kambaryje ir paskaitysiu ekonomistą (nenoriu dalyvauti oreracijoje “Tualeto išvadavimas”.

*Beer-pong’as - tradicinis amerikiečių žaidimas kilęs iš alaus ir iš ping-pong‘o. Visų taisyklių neaiškinsiu (detaliau http://en.wikipedia.org/wiki/Beer_pong), bet esmė, kad reikia pataikyti teniso kamuoliuką i plastikines stiklines su alum. Jei į tavo stiklinę pataiko, išimi kamuoliuką ir išgeri stiklinėje esantį alų. Varšomasi keliomis komandomis. Laimi taiklesni. Galima naudoti įvairius prijomus priešininkų dėmesiui atitraukti(http://fishki.net/comment.php?id=75157 - informacija puslapio apačioje). Yra Nacionalinė Beer-pong‘o Lyga.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “Undergrad‘as (tariasi „andergredas”)”

 1.   justinasm rašo:

  Tomai, galiu rekomenduoti firmą OHROPAX. Jų gaminami ausų kamštukai yra patys geriausi, bandžiau ne vienos firmos. Vokiška kokibe niekad neapvils. Taip pat yra akims užsidengti daiktai tokie, ebay pilna http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=eye+shade&_sacat=0&_odkw=eye+cover&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

 2.   nextman rašo:

  Girdėjau, kad Walther p99 bei AK-47 irgi pakankamai veiksmingi.

  (Neseniai perskaičiau, kaip panašūs juokai Facebook’e amerikiečiams liūdnai baigėsi, todėl skubu pranešti, kad čia pokštas).

 3.   geranaujiena rašo:

  Čia buvo labai geras įrašas. Aišku, tau gyventi sunku, bet bent mums linksma apie tai skaityti :)

 4.   Kestas rašo:

  Norvegiška atmaina beer-bong neturi ping pongo kamuoliuko ir eina tiesiai prie esmės - šlangą suformuoji į U raidę, pripili butelį alaus, vieną galą įkiši į burną, o kitą keli į viršų, ko pasekoje, paklūstant gravitacijos jėgai, alus suteka į gerklę. Pasekmės dažniausiai būna šlapios.

 5.   vytas rašo:

  jo, sitas kol kas geriausias :)

Rašyk komentarą