BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Markas ir Redbull’ius

Pirma dalis: „Ir lenkas kartais teisus”

Prisiminiau neblogą istoriją iš darbo, tai galvoju būtų griekas nepasidalinti su ištikimais skaitytojais.  Žodžiu, vieną karštą ir niekuo neišskirtinę dieną mes su Marku (praktikantas, kuris nėra iš Harvardo)  plušėjome sau smagiai ofise. Kartu dalinamės vadinamąją dėžutę (cube) bei savo džiaugsmus ir rūpesčius. Tądien, po sočių pietų labai nesidirbo. Stenėjau, stenėjau savo krėsle, kol atsisukęs pamačiau, kad ir Markas kankinasi. „Redbuliaus?” - paklausiau. „Einam. Kitaip artimiausią valandą nepradėsime dirbti”. Nusipirkome, parsinešėme, gurkšnojame su malonumu ir po trupučiuką kimbam į darbus.

Tuomet iš gretimos dėžutės atsibeldė lenkas ir išdėstė pamokslą apie energetinių gėrimų žalą jaunam organizmui. Mes jį pasiuntėm verčiau pamokslauti per sekmadienio mišias. Po dešimties minučių staiga mane iš excelio karalystės atitraukė keisti garsai. Atsisuku, o Markas savo krėsle visas dreba ir tuo pačiu metu alpsta (keistas derinys). Pirma mintis - kažkur šlangelė užklinijo ir nepaduoda kuro į smegenis. Bet ką tokioje situacijoje daryti tai velnias žino. Paskambinom 911, o aš dar ledo atnešiau iš virtuvėlės. Bet jis greitai susitvarkė tai neprireikė ten jokių filmuose matytų širdies masažų ar dar blogiau.

Antra dalis: „Gelbėjimo operacija”

Pirmiausia prisistatė apsauga su vaistinėle. Apklausė mane, kas nutiko. Bet iš jų nulis tolko, nes supranta ne ką daugiau už mane. Prie Marko neprisilietė - bijo, kad po to jų nepaduotų į teismą, jei vdruk kas ne taip. Po minutės iš po žemių  ketvirtame ofiso aukšte išdygo mentas su dviračiu. Galvoju, jei ims dabar mus purtyt ir ieškot kokaino, tai bus bėdos, nes pas mane pilni stalčiai kramtomos tabokės. Apklausė mane, kas nutiko. Prie Marko neprisilietė - bijo, kad po to nepaduotų į teismą, jei kas ne taip. Dar dvi minutės ir kur buvus kur nebuvus atskuba gaisrininkų brigadėlė (4 vienetai). Apklausė mane. Prie Marko neprisilietė - bijo. Jau net mūsų dėžutės prieangiuose ankšta. Visi stovi - žiūri kaip Markas krėsle gaivaliojasi. Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad jis tuomet jau su aplinka bendravo ir atrodė pusėtinai. Na ir pagaliau - greitoji pagalba. Taip, - vėl mane apklausė. Paguldė Marką ant neštuvų ir išsivežė į ligoninę. Mano supratimu, jis tuo metu jau galėjo po stadioną lakstyti. Bet vis teik paguldė ant neštuvų. O jei kas, tai po to paduos į teismą.

Epilogas

Likusią dienos dalį praleidau kolegoms pasakodamas, kas nutiko, kaip Markas vos nenumirė ir kaip mes jį ten gelbėjom (čia aišku, švelniai pagražinta). Paprastai beveik niekas iki mūsų kampinio bokso neužklysta. Bet tą dieną visi suko ir suko ratus vis užsukdami pasmalsauti. Beje, Markui nieko rimto nenutiko. Panašu, kad buvo dehidratacija. Dabar jis puikiai jaučiasi ir laimingai gyvena.

P.S. Kaip tikriausiai suprantat, šis atsitikimas nesutrukdė man tą dieną pabaigti mano Redbulių (antrą tądien).

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Markas ir Redbull’ius”

 1.   Rustė rašo:

  Ojei, kaip juokiausi… “Prie Marko neprisilietė…” :D

 2.   Gintas rašo:

  vava.. lenkas teisus buvo
  o kur trilogijos antra dalis? jau labai reikia

 3.   Kestas rašo:

  Panašiai ir pas mane buvo, kai atguliau su 39,6 temperatūra ir gydžiausi Nyquil ir neaiškiais Bružo antibiotikais, nes draudimas dar nebuvo sutvarkytas.

  Vietiniai sako - when we hit 103, we call 911 to take us to the hospital.

  Lietuviai - when we hit 103, we drink some tea, and if one doesn’t survive we just bury the body. Natural selection, you know.

 4.   Gedzka rašo:

  hehe, istorija man nesutrugde beturbrodo dabaigt. :)

Rašyk komentarą