BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaubojai

Tikriausiai esate girdėję apie amerikiečių polinkį į masines nekaltų žmonių žudynės panaudojant šaunamąjį ginklą. Tai štai neseniai  buvau vietinėje sporto prekių parduotuvėje. Ten šalia spalvotų kamuoliu vaikams ir sportbačių pilna visokių šautuvų pridėta. “Oho. Koks didelis dujinių ir pneumatinių ginklų pasirinkimas” - sakau. “Sir, čia visi tikri ginklai” - atsako man.

Vėliau mano kaimynas (bičiukas su kuriuo kartu nuomoju butą) paaiškino, kad nusipirkti ginklą yra labai paprasta - jie tik patikrina ar tu nesi teistų ar psichų duomenų bazėje, ir jei viskas ok, gali išeiti iš parduotuvės nupirkęs kedus vaikams, treniruoklį žmonai (kad mestų svorį) ir padorų automatinį vinčesterį sau.

Kažkada matytas vaizdas: važiuoja kaubojus (verčiasi „marozas”) su neįsivaizduojamo dydžio pikapu. Iš paskos traukia priekabą su keturračiu joje. Prie pastarojo šonų iš abiejų pusių prisegta po dėklą su vinčesteriu. Suprask kaip nori.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Kaubojai”

  1.   Kestas rašo:

    Jo, gaut ginkla ten daugiau, nei easy. Naujausias “bajeris” buvo pries kelias savaites, kai, berods, 12-metis gavo dovanu pistoleta tikra is tevo gimtadienio proga, ir ta pacia diena “neaiskiomis aplinkybemis” motina zuvo nuo sautines zaizdos.

  2.   Renata rašo:

    Kada bus nauju irasu??? :)

Rašyk komentarą